in

Mrekulli nga i madhi Zot! Kjo grua 42 vjeçe ka lindur 4 vajza binjake identike/Kush më uron Zoti i qofte at qe kerkon..!!

Mjekët kur panë ekot thanë se do të bëhej me tre vajza, po kur lindi ishte një surprizë e madhe. Ajo lindi katër vajza dhe të katërta janë binjake identike.Që kjo që ndodh shumë rrallë. Askush nuk ishte i përgatitur, madje as mjeku, sepse siç duket një nga foshnjat ishte fshehur totalisht pas motrës së tij gjatë kohës që ishte bërë eko.Tani ajo është shumë e lumtur që ka 5 vajza dhe katër prej tyre janë identike. Më poshtë po sjellim edhe fotot që do ua ngrohin zemrën..

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Shkencëtari i njohur ngre alarmin! Tregon se çfarë e pret Ballkanin, preket edhe Shqipëria…

Veprimi i papritur i deputetes shqiptare në parlament: “Po të dhuroj një vezë për…!”