in

Ndodh në Top Channel, moderatorja e njohur shkon në emision me valixhen plot me para

 

Dy moderatoret e njohura dhe shumë të dashura për publikun Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta gëzojnë prej 10 vitesh një shoqëri tepër të ngushtë.

Para disa muajsh, gjatë një loje që u zhvillua në emisionin “Goca dhe Gra” Fatma i kërkoi Aulonës rreth 2000 Euro borxh.

Aulona pa e ditur se kjo ishte thjesht një lojë u tregua menjëherë e gatshme që ta ndihmojë shoqen e saj.

Mbrëmjen e së mërkurës Aulona ishte e ftuar në “Goca dhe Gra” ku për një moment ajo ndërpret emisionin dhe i sjell në studio Fatmës një valixhe plot me lekë.

“Kam sjell diçka për njërën prej jush. Para nja dy muajsh më more në telefon dhe më kërkove ca lekë borxh. Unë të thashë që do t’i jap, por në shumë video në Tik Tok ishte prerë dhe ka dal sikur unë nuk do t’i jepja. Ja ku i ke 2000 euro”, është shprehur mes të qeshurave Aulona.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMI FUNDIT/ Aksident i rëndë vend, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital

Sot shi, breshër dhe rrufe, moti bën kthesën drastike