Connect with us

Positivity Minds

Nesër protesta e thirrur nga Berisha, “blindohet” Kryeministria

Latest

Nesër protesta e thirrur nga Berisha, “blindohet” Kryeministria

Ndërkohë, që ditën e nesërme mbahet protesta e thirrur nga Partia Demokratike, në Kryeministri po merren masat. Një ditë para protestës Kryeministria po “blindohet”.

Dera kryesore e godinës së qeverisë po vishet me mbrojtëse metalike. Kjo masë është marrë në të gjitha protestat e thirrura nga opozita.

Më herët, sot u hoq edhe kërpudha që ndodhet para Kryeministrisë, për të shmangur dëmtimin e saj, pasi në të kaluarat është shënjestruar.

Ndërkaq, protesta e ditës së nesërme do të nisë në orën 19:00. “Shqipëria në rrezik”, është slogani i saj.

Ish-kryeministri Sali Berisha tha sot se protesta do të jetë masive dhe se skenarët janë të qartë, teksa u pyet nga gazetarët nëse do të tentohet hyrja në Kryeministri.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.