in

Nga pushimi në pushim, Adelina po e shijon jetën

Adelina Tahiri duket se do ta kaloj gjithë verën në pushime.

Sa e shohim me shoqe e sa me famije gjithmonë duke sjellur foto për fansat.

Vëmendje merrë ngjyra e saj e trupit duke qenë se ndodhet tash e shumë kohë në pushime./InfoKosova/

Shiko videon:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Mos e mbushni kurrë veturën në mëngjes, ja pse

Elvana dhe Dhurata e “djegin” lojën sonte