Connect with us

Positivity Minds

Nga varfëria në luks të shfrenuar/ Xhisiela Maloku: Vdisni nga zilia, pabukësa, jeni të dështuar

Latest

Nga varfëria në luks të shfrenuar/ Xhisiela Maloku: Vdisni nga zilia, pabukësa, jeni të dështuar

 

E mbani mend Xhisiela Malokun, vajza e varfër nga fshati Zezë i zonës së Krujës e cila u shfaq në media me një pamje për t’u mëshiruar, e dërmuarr dhe me reflektim vuajtjesh të thella?

Biondja e kthyer tashmë në brune është sërish në vëmendjen mediatike.

Vajza e cila dikur rrëmbeu zemrat e shqiptarëve për shkak të historisë që u rritë pa baba dhe e dhunuar nga i dashuri, sot po jeton në luks të shfrenuar, ndërsa është transformuar dukshëm në pamjen fizike.

Ajo deklaroi disa vite më parë se ish-i dashuri, nën kërcënimin e armës e kishte futur në një hotel, e kishte dhunuar dhe djegur me cigare deri kur kishte humbur ndjenjat, ndërsa pas 24 orëve tha që deklarata e saj nuk ishte e vërtetë dhe se e kishte shpikur duke u dukur në syrin e publikut si e kërcënuar.

Xhisiela sot jeton mes pasurisë, teksa ka nisur të ofendojë mediat duke u thënë se nuk i ndihmon dot pasi gazetarët janë të dështuar dhe ziliqarë. JOQ

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.