in

Ngjarja e rëndë në Prishtinë / Kjo është 25-vjeçarja që dyshohet se i dha fund jetës së saj

Gazeta Sinjali para pak minutave raportoi për një ngjarje të rëndë që ka ndodhur sot në Prishtinë, ku një 25-vjeçare është gjetur pa shenja jete në një banesë në rrugën ‘Lekë Dukagjini’.DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE NGUSHELLONI

Burimet e Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se vajza që u gjet e vdekur është Eni Grezda. Rastin e ka konfirmuar për Sinjalin edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, i cili ka bërë të ditur se Policia ka nisur hetim mbi vdekjen dhe sipas informacioneve të para dyshohet për vetëvrasje. Ndryshe, Sinjali mëson se ka qenë nëna e 25-vjeçares ajo e cila ka bërë thirrje për ndihmë fillimisht te ekipi mjekësor i Emergjencës.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

23-υj eçarja nga kërkon bυrrë në emision live…

Pas skandalit, 500 euro vetëm për të parë perëndimin e diellit në Greqi…