in

Ngjarje horror/ Shqiptari ndjek këmba këmbës ish-partneren, e godet me th*kë mes qindra kalimtarëve

Një grua në Itali është su*muar me th*ke nga ish-partneri i saj me origjinë shqiptare në rrugën La Spezia, me të cilin ka dy fëmijë. Ajo ndodhet në spital me pl*gë të thella në gjoks dhe kokë.

Mediat italiane shkruajnë se shqiptari e ka kër*ënuar atë me th*kë, dhe ajo për të shpëtuar është futur në autobus që ndaloi pranë tyre pasi aty ishte stacioni.

Sipas raportimeve, ai e ka goditur dhe e ka tërhequr zvarrë në rrugë, ndërsa kalimtarët janë tmerruar. Në momentin që ka ndodhur ngjarja, shoferi i urbanit ka lëshuar alarmin dhe shqiptari menjëherë është arrestuar, pa rezistencë nga ana e tij.

Gruaja nuk është në rrezik për jetën. Asaj iu dha menjëherë ndihma mjekësore në autoambulancë dhe më pas u transportua për në spital.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Kemi rrezik për…”, mjekja e njohur jep lajmin e keq, zbulon çfarë na pret në vjeshtë

“Do hapet një aferë e madhe, do arrestohen peshq të mëdhenj”/ Blendi Fevziu del me paralajmërimin ‘bombë’