Connect with us

Positivity Minds

Ngjarje makabër/ Shqiptari ndjek nga mbrapa ish-partneren, e godet me th*kë mes qindra kalimtarëve

Latest

Ngjarje makabër/ Shqiptari ndjek nga mbrapa ish-partneren, e godet me th*kë mes qindra kalimtarëve

 

Një grua në Itali është sulmuar me th*ke nga ish-partneri i saj me origjinë shqiptare në rrugën La Spezia, me të cilin ka dy fëmijë. Ajo ndodhet në spital me plagë të thella në gjoks dhe kokë.

Mediat italiane shkruajnë se shqiptari e ka kërcënuar atë me th*kë, dhe ajo për të shpëtuar është futur në autobus që ndaloi pranë tyre pasi aty ishte stacioni.

Sipas raportimeve, ai e ka goditur dhe e ka tërhequr zvarrë në rrugë, ndërsa kalimtarët janë tmerruar. Në momentin që ka ndodhur ngjarja, shoferi i urbanit ka lëshuar alarmin dhe shqiptari menjëherë është arrestuar, pa rezistencë nga ana e tij.

Gruaja nuk është në rrezik për jetën. Asaj iu dha menjëherë ndihma mjekësore në autoambulancë dhe më pas u transportua për në spital.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.