in

Një Baba I Dha Një Lamtumirë Binjakëve Të Tij /Nje Dhi,Mbje E Th.Ell Shpirterore

Një baba i dha një lamtumirë binjakëve të tij /Nje dhi,mbje e thell shpirterore Një baba i dha një lamtumirë të thellë varreve të binjakëve të tij pasi ata u vranë në një sulm të dyshuar me armë kimike para se të mbushnin ditëlindjen e tyre të parë.Gjithashtu në LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE NGUSHELLOJE.

mesin e më shumë se 20 anëtarëve të familjes së tij u vrarë në një sulm ajror në Siri…Sulmet qe u bene dje ishin dicka e jaztezakonshme gjeja me e tmerrshme deri me sot qe eshte pare si gjuhet mbi femije ne videon me poshte shihet gjithcka zot ruaji femijet ruaji njerezit e pafajshem.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

E frikshme! Po xhironi filmin, aktorëve u ndodh e papritura në mes të detit

Gruaja lë derën e ballkonit hapur për fresk gjatë natës, kur zgjohet gjen komshiun në krevat duke…