Connect with us

Positivity Minds

Një burrë humb jetën në mes të rrugës në Tiranë. Dyshimet e policisë

Latest

Një burrë humb jetën në mes të rrugës në Tiranë. Dyshimet e policisë

Tiranë- Vd*s papritur në mes të rrugës një burrë në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur te Komuna e Parisit.

Në rrugë, ka ndërruar jetë E. I., 67 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga tensioni.

Nga këqyrja paraprake nuk ka shenja dhune dhe nga veprimet e para hetimore është konstatuar se ky shtetas është rrëzuar në rrugë, dhe dyshohet se vdekja mund të jetë shkaktuar nga shkaqe natyrore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. noa.al

Foto arkiv

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.