in

Njihuni me Jennifer Lopez-in e Kosovës, 55 vjeçarja që po i lë të gjithë pa fjalë

Linda Murseli është 55-vjeçarja e cila nga shumëkush po cilësohet si Jennifer Lopez i Kosovës.

Ajo ka treguar se i dedikon një kohë dhe kujdes të madhe fizikut të saj.

Murseli ka treguar se çdo ditë e kalon të paktën një orë në palestër.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Fermerja mitrovicase gjen kërpudha shumë të rralla në Koshtovë, kilogrami kushton rreth 300 euro

E veshur shkurt e me mbulesë arabe, Arjola shfaqet joshëse gjatë nga ‘Piramidat e Egjiptit’