in

Nora nuk ndalet, ja çfarë provokimi te radhës i beri Roberit dhe Lauretes

 

Pas një ‘thumbimi’ publik të cilin e bëri ditë më parë duke reklamuar trupin Nora Istrefi kishte vënë mbishkrimin ‘trupi trup e teasht tesha’, nuk ndalet përsëri, shkruan InfoKosova.

Sic duket e ka vendosur ta thumboj përsëri Laureten me disa fotografi më hot.

Ajo kishre ripostuar disa foto me bikine, ku trupi i saj duket xix.

Kujtomë se Laureta ishte përfol në vitin 2016 për prishjen e martese së Roberiti dhe Nora Istrefit./InfoKosova./

Shiko fotot:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Laureta ia vendos dorën Robertit te pjesa intime

Nuk do ta besoni se në cilin vend e ka piercingun Bora Zemani, e shfaq me bikine