Connect with us

Positivity Minds

Nuk do ta besoni sa shumë janë rritur binjakët e Gentës

Latest

Nuk do ta besoni sa shumë janë rritur binjakët e Gentës

 

Në muajin janar këngëtarja kosovare Genta Ismajli dhe bashkëshorti i saj Huseyin Usta janë bërë prindër për herë të parë.

Ata sollën në jetë një vajzë dhe një djalë të cilët i pagëzuan me emrat Icon dhe Blue Ivy.

Këngëtarja po kujdeset si është më së miri për fëmijët e saj, pasi kohen më të madhe ua kushton atyre.

Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë si duket Icon dhe Blue Ivy janë rritur shumë./InfoKosova/

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.