in

Nuk do ta besoni se çka ishin mes vete Robert dhe Vjosa Berisha

 

Producentja kosovare, Vjosa Berisha javën e kaluar ka humbur betejën me kancerin.

Shumë fytyra të politikës, artit shprehen u panë teksa e përcjellën për në banesën e saj të fundit, shkruan InfoKosova.

Në mes tyre i pranishëm ishte edhe Robert Berisha me të dashurin e tij Lauretea Macedonsi.

Në një prononcim për medie, Roberti tregon lidhjen e tij me Vjosen, pasi kjo e fundit ishte “nuse e Berishve”.

“Unë Vjosen e kam pas nuse të djalit të axhës, pasi Fatosin e kom djalë të axhës”, tha Roberti./InfoKosova/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sarah Berisha realizon me shoqet një video që mund ta bëni edhe ju me shoqërinë

Publikohet një fotografi e Kiara Tito pa fotoshop, tmerron me pamjen