in

Nuk do ta besoni se në cilin vend e ka piercingun Bora Zemani, e shfaq me bikine

 

Bora Zemani duket mjafte mire në fotografit të fundi të cilat po i poston.

E veshur me bikine, Bora shihet e zjarrt, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi ajo kishtë treguar piercingun e saj, të cilin e kishte lart në vesh.

Pa dyshim se edhe tautuazhet e bukura ishin ato të cilat u komentun shumë./InfoKosova/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Nora nuk ndalet, ja çfarë provokimi te radhës i beri Roberit dhe Lauretes

Stresi bën për spital ish anëtarin e TBA-së që kërcënoi me jetë Noizy-n