in

Nuk Kishte Faj Meda Qe U Dashurua Në Të, Kështu Dukej Lulja Në Vitin 2012

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI ME TEPER


Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.Ajo se fundmi ka publikuar një foto të realizuar në vitin 2012.Pa grim dhe natyrale, Lulja duket një super femër.JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

28 vjeqarja nga Tirana, Burri ka marr lek nga Azemi, Un paguaj kamaten me..

Shkëndije Mujaj Na Befason Me DekIaraten: Kurr Nuk Marr Një Mashkull Që Nuk Din Me Ma Bo..