in

Nuk kishte ndodhur më parë/ Dy moderatorët e Top Channel i befasojnë të gjithë me veprimin, shfaqen në mes të avionit duke…

Dalina Buzi dhe moderatori i Top Channel Flori Gjini kanë ndarë momente gazmore nga avioni me të cilin po udhëtoni. Ato shfaqen të vetëm në mes të avionit duke kërcyen. Dy moderatorët kanë shkëmbyer më pas edhe disa batuta mes tyre.

“2 gjera per te sqaruar:

-Kercimi ne fillim tek sediljet u realizua pasi avioni e perfundoi procesin e ngjitjes dhe drita e rripit te sigurimit u fik. Gjithsesi, asistentet e fluturimit, kur na pane na ulen direkt ne sedilje dhe na terhoqen vemendjen.

– Celulari ishte ne airplane mode ndersa filmonte”, shkruan Dalina.

Ndiqni videon e mëposhtme:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

U përplas nga italiani që ecte në korsinë e gabuar, kjo është shqiptarja që humbi jetën në Itali, sapo kishte hapur biznesin e saj

Do trafikonin 2 ton k*kainë drejt Roterdamit/ Dalin pamjet nga ndjekja e dy krerëve të bandës shqiptare në Peru, momenti kur takohen me biznesmenë