in

“O djalë që dua…”, Anita mahnitë me foton e saj duke urua Ramushin për ditëlindje

Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj feston sot ditëlindjen e 54-të dhe sigurisht që në nuk mund të mungonte urimi nga bashkëshortja e tij, Anita. Në orët e para të 3 korrikut, ajo ka postuar një urim në rrjetet sociale ku i uron Ramushit jo vetëm ditëlindjen por edhe përvjetorin e 19-të të martesës.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Jam nje Grua 34 vjecare i kom dy femije jam e divo.rcuar

Nuk e ka gajle për moshën, Mihrija “hallakatet“ me pamjen e saj të fundit