Connect with us

Positivity Minds

Oriola Marashi poston foto pa make-up, ja si duket modelja

Latest

Oriola Marashi poston foto pa make-up, ja si duket modelja

Tashmë është kthyer në një trend që vajzat e showbizit të postojnë foto pa make-up, apo të dalin në intervista të ndryshme televizive.

Së fundmi, edhe modelja Oriola Marashi ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet e pa grimuar. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar, por edhe pa make-up ç’është e vërteta duket shumë mirë.

Oriola po e zhvillon më së shumti karrierën jashtë Shqipërie dhe e kemi parë kryesisht vitet e fundit të sfilojë për “Guess”. Kurse përsa i përket intervistave në Shqipëri nuk kemi ende asnjë nga ajo.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.