in

Oriola Marashi poston foto pa make-up, ja si duket modelja

Tashmë është kthyer në një trend që vajzat e showbizit të postojnë foto pa make-up, apo të dalin në intervista të ndryshme televizive.

Së fundmi, edhe modelja Oriola Marashi ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet e pa grimuar. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar, por edhe pa make-up ç’është e vërteta duket shumë mirë.

Oriola po e zhvillon më së shumti karrierën jashtë Shqipërie dhe e kemi parë kryesisht vitet e fundit të sfilojë për “Guess”. Kurse përsa i përket intervistave në Shqipëri nuk kemi ende asnjë nga ajo.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sherr me komshien, Beniada Nishani merr policinë në telefon: Ajo shan do e lag me një kovë ujë (Video)

Fifi uron Adisin për ditëlindje me videon intime nga shtrati: Do të të ruaj gjithë jetën dhe nëse…