in

Pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin/ Stresit i ndodh e papritura gjatë koncertit, largohet i pl*gosur… (VIDEO)

Prej kohësh ai është një nga reperët më të dashur për publikun shqiptar. Është fjala për Stresin, i cili së fundmi ka mbajtur një koncert ku i ka ndodhur një moment i sikletshëm pak para se të ngjitej në skenë.

Në “TikTok” është duke qarkulluar një video ku Stresi shfaqet duke u bërë gati që të ngjitet në skenë.

Në ato momente reperit të njohur i ka ndodhur një incident i vogël, teksa ka përplasur kokën në një pjesë hekuri, të cilën nuk e vuri re duke i lënë kështu një të gërvishtur te pjesa e ballit.

Stresi duket se e mori me sportivitet situatën duke e anashkaluar atë që ndodhi ku u ngjit direkt në skenë dhe nisi të performonte para publikut.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Temperatura rekord! Çfarë pritet të ndodhë me motin në javën e ardhshme

Konflikti që nisi për 100 kg hashash/ Zbardhen detaje të reja për vrasjen me tritol të Aleksandër Sadikajt