in

Panik në spital, persona të panjohur shpërthejnë bankomatin(Detaje)

Panik është shkaktuar në orët e para të mëngjesit sot në spitalin e Sismanoglio, Athinë nga shpërthimi i një bankomati.

Persona të panjohur të veshur si mjekë, nën kërcënimin e armës së zjarrit u afruan te hyrje e spitalit, neutralizuan rojen për të hyrë më pas te ambientet e spitalit ku ndodhej bankomati.

Protothema.gr raporton se personat e panjohur shpërthyen bankomatin dhe u larguan nga vendi menjëherë.

Sipas informacioneve paraprake shpërthimi është bërë me përdorimin e gazit, ndërkohë mësohet se janë shkaktuar dëme të mëdha materiale në hyrje të spitalit ku ndodhej bankomati.

Në vendngjarje ka shkuar policia për të kryer hetimet e nevojshme për ngjarjen.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Krimi që tronditi Divjakën/ Si e mbyti djali i dehur babain e moshuar. E shkuara e errët e 58-vjeçarit (E plotë)

“Ke ardhur për plazh apo për banjon?”/ Flor Binaj rrëfen situatën e papritur, me të cilën u përball në Vlorë, Blendi Fevziu habitet nga ajo që dëgjon