Connect with us

Positivity Minds

Pas lajmeve për shtatëzaninë,flet vetë Einxhel

Latest

Pas lajmeve për shtatëzaninë,flet vetë Einxhel

 

Einxhel Shkira po shijon romancën e krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip me Dj Dagz.

Tani çifti ndodhet me pushime në Turqi dhe midis tyre duket se gjithçka shkon për mrekulli.

Ishte Beatrixa ajo që nëpërmjet një statusi në Twitter aludoi se çifti presin një bebush.

“He rrusha,Dj Dagz,Einxhel,si kaluat mbrëmë?BEBEE…. UUU”-shkruante Trixa.

Përgjigjja e Einxhelit nuk vonoi dhe i shkruan:”Hahahaha o jetaaa kërkesë të vështirë na keni bërë, avash avash se ka punë punaa”.

Ja pra që Einxhel nuk është shtatëzenë.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.