in

Pas lajmeve për shtatëzaninë,flet vetë Einxhel

 

Einxhel Shkira po shijon romancën e krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip me Dj Dagz.

Tani çifti ndodhet me pushime në Turqi dhe midis tyre duket se gjithçka shkon për mrekulli.

Ishte Beatrixa ajo që nëpërmjet një statusi në Twitter aludoi se çifti presin një bebush.

“He rrusha,Dj Dagz,Einxhel,si kaluat mbrëmë?BEBEE…. UUU”-shkruante Trixa.

Përgjigjja e Einxhelit nuk vonoi dhe i shkruan:”Hahahaha o jetaaa kërkesë të vështirë na keni bërë, avash avash se ka punë punaa”.

Ja pra që Einxhel nuk është shtatëzenë.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Megi Pojani konfirmon që këto pushime po i kalon çift

Të veshur kaq shkurt, nuk e kemi parë asnjëherë Engjëllushën!