in

Pas ndarjes nga Erjoni, Mikela prezanton të ‘dashurin’ e ri

Mikela Pupa zbuloi së fundmi se i ka dhënë fund lidhjes me Erionin. Pas daljes nga emisioni Mikela dhe Erioni ndanin shumë shpesh me ndjekësit e tyre momente nga jeta dhe romanca e tyre, por tashmë ishte vënë re mungesa e këtyre postimeve të përbashkëta.

“Nuk dua të flas, por fakti që s’na keni parë bashkë është një përgjigje”, tha Mikela pak kohë më parë.

Pas ndarjes, ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk i ka shpëtuar trendit të ri të TikTok. Ajo ka postuar një video duke pretenduar se po na prezanton me të dashurin e ri. Në fakt ishte thjesht Roza Lati.

Ajo ka ndarë në Instastory një video të moderatores në makinë duke u shprehur: “Dua të konfirmoj lidhjen time të re. I dashuri im i ri ka një super mjet por është edhe shumë hot. Ky është i dashuri im i ri”.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

‘Shqipëria e Madhe do vijë nga Moska’! Unë i thosha: Jo! Do vijë nga ‘Iluminati’. Alfred Cako flet për vd*jen e Kastriot Myftarajt: Mister!

Vjehrra rrin n’pizhama gjith diten dhe shikon seriala turke dhe prap thot qe eshte e lodhur dhe une s’bej asgje…!!