in

Pas ndarjes nga Pique, Shakira shihet me një burrë misterioz

 

Pasi i dha fund lidhjes 11-vjeçare me futbollistin e Barcelonës Gerard Pique, Shakira është fotografuar e lumtur teksa bënte sërf nën shoqërinë e një miku misterioz dhe djalit të saj Milan.

Pas ndarjes, çifti kërkoi privatësi për të mirën e fëmijëve të tyre.

Ndërsa tashmë këngëtarja kolumbiane duket se ka lënë gjithçka pas krahëve dhe tek ajo është rikthyer buzëqeshja.

“Daily Mail” ka publikuar fotot, ndërsa nuk ka arritur të zbulojë identitetin e djalit që shoqëronte 45-vjeçaren./A2CNN

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Videoja virale, vajza tregon “hilen” që e bën gjoksin e saj të duket tre herë më i madh

Diona Fona merr vëmendje me dukjen atraktive në klip