Connect with us

Positivity Minds

Për kë po e mer ‘Malli’ Dafinën? (VIDEO)

Latest

Për kë po e mer ‘Malli’ Dafinën? (VIDEO)

 

Pas bashkëpunimit, radha ishte për një projekt solo nga Dafina Zeqiri.

“Malli” mban titullin projekti i ri muzikor nga Dafina.

Me tekst nga vet Dafina dhe Elinel kënga e shoqëruar me videoklip tashmë është publikuar në Youtube.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende, të plotë e keni në linkun e mëposhtëm. /Prive.al

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.