Connect with us

Positivity Minds

Pershendetje nga gjermania jam 34 vjeqe kerkoj te lidhem sepse undava sedlta se kaq zor kam me pas

Latest

Pershendetje nga gjermania jam 34 vjeqe kerkoj te lidhem sepse undava sedlta se kaq zor kam me pas

Pershendetje redaksi e nderuar ka shum kohe qe jom e interesuar te njoftoj nji djal shqiptar te sinqert ejo genjeshtar Quhem Anjeza JOM 34 vjeqe ka kohe qe jetoj ne banes vetem dua qastet ti kaloj me nji mashkull te sinqert Ja Numri Im Jam nje grua v jecare deri tani asnjeher e martuaar por as nuk kam pas lidhje me ndonje mashkull tjeter cte bej jam ere dhe ma kerkon aNI kam vendosur qe te martohem edhe pse pak von shpresoj se ne grupin tuaj tme ljmrohet ndokush nese keni interes kl i ko ne rek lam 2 minuta dhe do merni infot e mija numrin e viberit. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.