Connect with us

Positivity Minds

Pique arkivon Shakirën, të dashurën e re e prezanton me dy fëmijët

Latest

Pique arkivon Shakirën, të dashurën e re e prezanton me dy fëmijët

Gerard Piqué nuk shikon mbrapa. Marrëdhënia 12-vjeçare me Shakira tani ka vdekur, është zhdukur. Futbollisti i Barcelonës ka vendosur të ecë përpara, madje tashmë ka hedhur një hap të rëndësishëm në historinë e tij të re të dashurisë.

Sipas raportimeve të “El Periodico”, qendërmbrojtësi katalanas e ka prezantuar të dashurën e re me fëmijët e tij, Milan dhe Sasha, të cilët janë përkatësisht 9 dhe 6 vjeç, sjellë në këtë jetë nga Shakira.

“Galeotto” ishte Kupa e Botës së Balonave, që u mbajt së fundi në Barcelonë. Dy fëmijët kanë biseduar me “mikeshën speciale” të babait të tyre, e veshur me të zeza për këtë rast.

Duket se Pique e ka prezantuar me dy djemtë, pa specifikuar se është dashuria e tij e re. Për momentin dihet pak, ose thuajse asgjë për vajzën që ka hyrë në zemrën e 36-vjeçarit.

Emri i saj duket se fillon me shkronjën C, është rreth 22 vjeçe dhe ka kohë që punon me kompaninë sportive “Kosmos Global Holding”.

Sipas thashethemeve të fundit, Pique kishte prej vitesh një lidhje të hapur (pa kryer martesë dhe celebrim) me Shakirën, por kur takoi punonjësen e kompanisë së tij preferoi të ndahej përgjithmonë nga ylli i pop-it, me të cilën ka dy fëmijë, por nuk është martuar kurrë.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.