in

‘Plas’ grushti mes shqiptarëve, plagoset rëndë i riu! Arrestohen pesë të tjerë (VIDEO)

Një sherr masiv me gjashtë persona ka ndodhur në Gjilan, ku si pasojë e të cilit ka mbetur i lënduar një person.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollave të mesme, ndërsa personi i lënduar është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, ka konfirmuar ngjarjen.

“Ju njoftoj se sot me datë 17.06.2022 policia e Kosovës ka pranuar një informate për një rrahje në Gjilan. Të për fshirë në rrahje janë 6 persona njëri nder ta ka pranuar trajtim mjekësor.

Policia e Kosovës nga stacioni policor në Gjilan fillimisht i ka arrestuar personat e përfshirë në këtë rast, dhe të njëjtët janë intervistuar në bazë të procedurave ligjore. Për rastin është njoftuar prokurori i shtetit”, tha Hashani

https://video.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/287706813_126023393445750_6747426572377555677_n.mp4?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjM0MCwicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&_nc_ohc=9KpoYw9vUVYAX-J4tf_&rl=340&vabr=189&_nc_ht=video.xx&edm=AGo2L-IEAAAA&oh=00_AT9MRURwv2AkgeU5FirmtFM_c7bfuHX4et14nBmGZ1Yf5w&oe=62AD1135

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Berisha bën deklaratën ‘bombë’: Arrestohet djali Bledi Çuçit, ishte anëtar i m*fias

Detaje nga at*ntati në Elbasan! Para 3 javësh u zunë për një parakalim, sot “plasi” a*ma