in

Plas sherri në plazhin e Tales, kamarieri përplaset fizikisht me pushuesit dhe përfundon në spital(Detaje)

Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e sotme në plazhin e Tales, në Lezhë.

Një kamerier, që njëkohësisht mblidhte edhe lekët e shezlongëve, është konfliktuar me dy djem pushues për lekët e shezlongut.

Konflikti është përshkallzuar në dhunë fizike e për pasojë ka mbetur i dëmtuar kamerieri.

I riu u dërgua në spitalin e Lezhës ku pas marrjes së mjekimit , është marrë në komisariatin e policisë, ku dhe po jep deponimin.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Vazhdon vala e të nxehtit afrikan/ Njihuni me parashikimin e motit për sot. Ja sa do ‘fluturojë’ termometrin

‘E ke takuar burrin…”/ Gazetari thumbon keq ministren e Ramës, ‘shpërthen’ kryeministri dhe merr vendimin drastik (VIDEO)