Connect with us

Positivity Minds

Plas sherri për shezlongët në Shëngjin, goditet me lopatë pronari i një biznesi

Latest

Plas sherri për shezlongët në Shëngjin, goditet me lopatë pronari i një biznesi

Një sherr me dy personave ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Shëngjinit.

Bëhet me dije se një pushues, Paris Deda ka goditur me lopatë pronarin e një subjekti, Armando Markun.

I plagosuri, Marku është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ku ndodhet jashtë rezikut për jetën.

Ndërsa Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton mbi shkaqet e këtij konflikti.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.