in

Polici rrezikon jetën duke hipur mbi trafikndarësen për të vendosur gjoba

Tiranë- I keni vënë re të gjithë se si fshihen e maskohen ku nuk ta pret mendja vetëm për të vendosur gjoba.

Është e vërtetë që ka drejtues mjetesh që shkelin rregullat.

Por të kesh një pasion, një dëshirë kaq të zjarrtë për të vendosur gjoba, kjo ndodh shpesh ndër policë.

Një rast i tillë është fotografuar edhe ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku një punonjës i policisë rrugore është mbi trafikndarësen për të parë radarin, veprim i cili mund t’i sjellë dhe vdekjen.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Follow Dyshohet se vr*në grekun pas sherrit në lokal, del video e përleshjes së dy shqiptarëve me vi*timën

Habit hajduti! Grabit bankën, por pas 25 minutash pendohet dhe i kthen prap