Connect with us

Positivity Minds

Prej 20 vitesh larg Shqipërisë, këto janë VIP-at shqiptarë që preferon mbesa e ish-diktatorit Hoxha

Latest

Prej 20 vitesh larg Shqipërisë, këto janë VIP-at shqiptarë që preferon mbesa e ish-diktatorit Hoxha

Prej muajsh, Valbona Hoxha mbesa e ish-diktatorit Enver Hoxha është bërë pjesë e medias në Shqipëri.

Shkak për këtë është bërë aktivizimi i saj në Instagram, ku janë të rralla rastet që ajo publikon një foto të saj.

Ajo është mjeke psikoterapiste, edhe profili i saj ka na qendër shërbime psikologjike.

Që prej kur publikoi foton e saj në profilin “e punës” duket se i është rritur edhe aktiviteti dhe ndjekësit shqiptar komentojnë postimet e saj.

Valbona prej 20 vitesh, është larguar nga Shqipëria , por duket se ndjek ende jetën e spektaklit dhe televizionit.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.