in

Prezantuese në ‘Big Brother VIP Kosova’? Ja çfarë thotë Elita Rudi

 

Së fundmi Elita Rudi ka postuar një ‘Ask’ në ‘Instastory’ për t’ju përgjigjur pyetjeve të dërguara nga ndjekësit e saj, ku një prej tyre ka qenë mjaft interesante.

Një prej ndjekësve e ka pyetur se përse nuk e prezanton spektaklin “Big Brother Vip Kosova” që pritet të filloj së shpejti dhe Elita e ka një përgjigje për këtë.

“Pse është caktu prezantuesi”, është shprehur Elita.

Ndërsa, ajo ka kohë që po pauzon nga projektet e reja duke iu përkushtuar familjes, veçanarisht duke u kujdesur për dy fëmijët e saj, Zërin dhe Botën.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Arjola në fustan të shkurtë, thekson format e saj perfekte

Rita ia tepron, del në rrugë pa jelek