in

Prezantuesja Eva Murati “përvëluese’’ nga plazhi

Tani më kur temperaturat po shënojnë ngritje, bukuroshja Eva Murati po shijon pushimet verore.

Prezantuesja e “Champions”-it si gjithnjë shfaqet fantastike, teksa pozon nga bregdeti.

Ajo që bie në sy është se brunja ka forma perfekte trupore.

Në foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Eva ka rrëmbyer pëlqime dhe komplemente të shumta nga fansat.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Cristiano Ronaldo uron të birin për ditëlindje, por gjithë vëmendjen e mori një fjali në veçanti

Kim Jong-Un ‘thyen’ embargon e OKB për makinat, koleksioni i tij i kap vlerën e 2.5 milionë eurove