in

Prindër të tre fëmijëve, martohet deputeti socialist dhe e ‘djeg’në dasëm (Video)

Dasëm në PS. Edhe pse është baba i tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave, duket se deputeti socialist Arben Pëllumbi dhe bashkëshortja kanë ripërsëritur ceremoninë e martesës.

Sëashku me bashkëshorten dhe fëmijët ata shihen teksa kërcejnë nën ritmet e muzikës së këngëtarëve Klajdi Haruni, Bruno dhe Flori Mumajesi.

Ceremonia është zhvilluar në një resort në jug të vendit, ndërsa bashkëshortja e deputetit ka veshur një fustan të bardhë dhe shfaqet mjaft mahnitëse.

Arben Pëllumbi është Sekretar Organizativ në PS.

View this post on Instagram

A post shared by Teuta🌺 (@teadupi)

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Shakira, miqtë e Pique e quanin ‘Padronja’. Zbulohen sekrete të tjera nga divorci i bujshëm

I vodhën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti: Jemi çift mjekësh, nuk i bëra lekët me postin e deputetit