in

Prisni pak, Mozzik sapo quajti dikë “bespreme”

 

Mozzik na ka bërë me dije se shumë shpejt do të hedhë në treg këngën e tij më të re, “Bespreme”.

Lajmin e ka bërë të ditur vet reperi duke i bërë “share” këngës së re në të gjitha platformat e tij sociale.

Me aq sa mundëm të kuptonim nga aq pak sekonda tekst bëhej fjalë për një vajzë që edhe pse djali ka insistuar vazhdimisht ajo e ka refuzuar dashurinë e tij.

Pas lajmeve se Loredana ka nisur një romancë dashurie me Noizyn, thuhet se dy reperët u hoqën nga Instagrami dhe se Mozzik nuk është gëzuar aspak nga ky lajm, ndaj dhe mendohet se kjo këngë është një dedikim për ish-partneren e tij.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“A je ende e virgjër”? Sindi i përgjigjet ndjekësit

Adelina Berisha bashkëpunim me njërin nga banorët e “Big Brother”!