in

Publikohet momenti i tmerrshëm nga aksidenti tragjik kur nëna dhe djali përfundojnë në lumë (Pamje të rënda)

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një makinë ka rënë në lumin Osum, dhe si pasojë kanë humbur jetën nëna dhe djali 6-vjeçar.

Janë siguruar pamjet e tmerrshme kur mjeti përfundon në lumin Osum, në Berat.

Aksidenti tragjik ndodhi pas mesditës së sotme, ku 30-vjeçarja Klaudia Xheferaj ka qenë duke lëvizur me shpejtësi, kur ka humbur kontrollin, ka thyer kangjellat dhe ka përfunduar në lumë.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bora Zemani duket super loçkë në pushime

Ka kryer 4 operacione pas aksidentit, 8 herë kampioni i botës tregon plagën e stërmadhe në krah