Connect with us

Positivity Minds

Publikohet një fotografi e Kiara Tito pa fotoshop, tmerron me pamjen

Latest

Publikohet një fotografi e Kiara Tito pa fotoshop, tmerron me pamjen

 

Moderatorja Kiara Tito, gjithmonë paraqitet në daljen e saj televizive e kuruar deri në detajin e fundit.

Nga fotografitë e postuar në llogarinë e saj instagram, Kiara shihet super e bukur, shkruan InfoKosova.

Por një fotografi e publikuar lë shumë për të dëshiruar.

Fansat kanë kapur paraqitjen e saj me fotoshop dhe atë pa fotoshop, teksa shihet jo në formë të mirë./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.