in

Pushimet e vajzës më të bukur në botë

Thylane Blondeau, e cila dikur konsiderohej “vajza më e bukur në botë” kur ishte 6 vjeç, është fotografuar në plazhet e jugut të Francës, me bikini, në moshën 21-vjeçare.

Modelja dukej e mrekullueshme me bikini të kuqe teksa shfaqte linjat e saj.

Megjithatë, jo gjithçka ka shkuar mirë për Thylane, e cila është përballur me probleme të shumta shëndetësore gjatë viteve të fundit.

21-vjeçarja zbuloi pak kohë më parë se i është dashur që t’i nënshtrohet disa operacioneve për kiste në vezore.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Shqiptari qeras me pica policët dhe zjarrfikësit amerikanë për pavarësinë e SHBA-së

Sherr me komshien, Beniada Nishani merr policinë në telefon: Ajo shan do e lag me një kovë ujë (Video)