in

Pushimet luksoze të Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit! Çifti zgjedh Afrikën për të nisur lidhjen e tyre

 

Jemi mësuar ta shikojmë pr.ovokuese, sensuale, teksa në daljet e saj publike nuk i kursen edhe batutat pikante, por atëherë kur nuk e prisnim, publiku njohu një tjetër Megi, atë romantike që shijon pushimet ekzotike me të dashurin e saj.

Së fundmi, Pojani ka fluturuar drejt ishujve të Afrikës Lindore duke kaluar disa ditë relaksi dhe duket se nuk është vetëm.

Në postimet e fundit në “Instagram”-in e saj, bukuroshja shihet se ka kaluar një darkë mjaft të këndshme, mirëpo, ajo çka ra më së shumti në sy ishin edhe postimet e futbollistit të njohur të kombëtares, Endri Çekiçi.

Në fotot e publikuara duket qartë që dyshja ndodhen së bashku pasi ambienti dhe tavolina në imazhet e tyre janë identike./panorama/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bora Zemani me dedikim të veçantë për fansat e saj

Me zërin duke iu dridhur, nëna e Hueyda El Saied prek me fjalët: Kur të vdes fëmija, të vdes edhe shpirti