Connect with us

Positivity Minds

Pushuesit ‘plazh’ edhe nëpër rrugët e Sarandës. Shpërthejnë pusetat e pëmbyten rrugët nga rrebeshi i shiut

Latest

Pushuesit ‘plazh’ edhe nëpër rrugët e Sarandës. Shpërthejnë pusetat e pëmbyten rrugët nga rrebeshi i shiut

SARANDË- Përmbyten rrugët e Sarandës. Kanë mjaftuar vetëm disa minuta reshje shiu që uji të vërshojë në disa rrugë të qytetit. Pusetat gjithashtu kanë shpërthyer.

Pushuesit nisën të bëjnë humor pasi sipas tyre tashmë ‘plazh’ mund të bësh edhe nëpër rrugë.

Nuk ka pasur përmbytje banesash dhe biznesesh, por vështirësi në qarkullim.

Pas disa minutash, situata është normalizuar. noa.al

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.