in

Pushuesit tmerrohen nga të shtënat në Radhimë, turisti norvegjez: Të gjithë vrapuam!(Video)

Pushuesit në një plazh privat në Radhimë kanë përjetuar momente tmerri gjatë të shtënave me a*më.

Një turist nga Norvegjia është bërë dëshmitar i ngjarjes në Radhimë, ku mesditën e sotme u regjistruan të shtëna me a*më zjarri.

Ai tregon për mediat se dëgjoi disa të shtëna, si edhe pa njerëz më pas të vraponin. Turisti norvegjez, thotë se ndodhet në Shqipëri bashkë me familjen e tij, ndërsa theksoi se ngjarja e ka frikësuar

“Ne dëgjuam të shtëna dhe të gjithë vrapuan, ndoshta dy tre të shtëna, ne nuk pamë asgjë, nuk e di nëse ndonjë është qëlluar, Jam nga Norvegjia”, tha turisti norvegjez.

Top Channel

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Do jap shpirtin për t’iu bërë krenar”, Florian Marku tregon datën e duelit në “Air Albania”

Zyrtare: Ayman Kari zgjat kontratën me PSG-në