in

Qelbej erë se lahej 1 herë në 10 ditë dhe nuk depilohej, veprimi që bën i dashuri i saj do iu leje pa fjale

?????????????????????????????????????????????????????????

Kur vendos te jetosh me gjysmen tende eshte e rendesishme te dini qe duhet te jeni te pergatitur moralisht dhe shpirterisht per te ndermarre kete hap.Kjo gje do t’ju ndihmoje te keni me shume vetbesim ne vetvete dhe ta merrni me me sportivitet situaten duke ju bere te ndjeheni me komod edhe kur jeni dy. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

Te jetosh cift ne thelb eshte vertet dicka e bukur dhe e kendshme… LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Lumja E Thaqit: Ku jeni ju tash te VV-se une Kam Doktoraturë Me Notë 10..

Ju kujtohet ministrja bukuroshe i dalin tan gat gjatë një takimi politik, kjo foto po bën xhiron e botës