Connect with us

Positivity Minds

Rama shfaqet si qytetar i thjeshtë tek lodrat, askush nuk e ka mendjen!

Latest

Rama shfaqet si qytetar i thjeshtë tek lodrat, askush nuk e ka mendjen!

 

Tiranë- Kryeministri Edi Rama është shfaqur si qytetar i thjeshtë këtë fundjavë.

Ai është parë teksa shoqëronte të birin, Zahon, në këndin e lojrave në një prej qendrave tregtare.

Rama u fotografua teksa qëndronte i ulur në një bar, ndërkohë i biri po luante me lojërat e tij të preferuara.

Askush nuk e ka pasur mendjen dhe Rama është dukur si qytetar i thjeshtë.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.