Connect with us

Positivity Minds

Rama Si Një Lider Global, Takim Miqësor Me Presidentin E SHBA, Joe Biden. E Përqafon…

Latest

Rama Si Një Lider Global, Takim Miqësor Me Presidentin E SHBA, Joe Biden. E Përqafon…

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama si një lider i vërtetë botëror ditën e sotme është takuar me Presidentin e SHBA-ve, Joe Biden në kuadër të samitit të NATO-s.

Gjatë vizitës, Rama është filmuar pranë presidentit amerikan Joe Biden me të cilin zhvillon një bisedë duke buzëqeshur. Më pas, Rama në një moment kap për qafe Joe Biden duke konfirmuar se kanë miqësi të vjetër.

Rama kudo ku shkon merr respektin si një lider botëror duke u vlerësuar maksimalisht megjithëse është kryeministër i një vendi të vogël si Shqipëria. Mbrëmjen e djeshme, kryeministri Rama dhe bashkëshortja e tij Linda ishin të ftuar në darkën mbretërore organizuar nga Madhëria e Tij, Mbreti Felipe VI i Spanjës.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.