in

Rama takohet me Biden: Video ku i thotë diçka dhe presidenti amerikan qesh

Rama takohet me Biden: Video ku i thotë diçka dhe presidenti amerikan qesh

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, po merr pjesë në samitin e NATO-s në Madrid të Spanjës, i cili do të mbahet sot dhe nesër.

Në një video të publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, Rama shihet krah për krah me presidentin amerikan Joe Biden, me të cilin edhe ka folur.

Në një moment, Rama i thotë diçka Bidenit, i cili më pas filloi të qeshte.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

‘Lind’ NATO e re në Madrid. Aleanca zbulon planin kundër Rusisë. Moska: S’kemi frikë, as nga SHBA dhe as nga BE!

SHBA humb durimin me Macron pas bllokadës ndaj Kosovës / Bëjani të qartë këtë gjë Francës