in

Rama takon presidentin amerikan Biden në samitin e NATO-s në Madrid (Video)

Kryeministri shqiptar Edi Rama është takuar me presidentin amerikan Joe Biden gjatë punimeve të samitit të NATO-s që po mbahet në Bruksel.

Vetë kreu i qeverisë ka ndarë një video në rrjetet sociale ku afrohet pranë Biden duke biseduar dhe e shoqëron për disa hapa.

“Në Samitin e NATO-s”, shkruan kryeministri Edi Rama.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Lajm i fundit/ Gjendet një burrë i mbytur tek Vollga në Durrës

Artan Hoxha zbardh detaje të forta nga ekzekutimi i Xhuvanit dhe dëshmia e Dumanit, tregon 2 kategoritë që porosisin vrasjet në Shqipëri dhe paralajmëron arrestime “VIP”