in

Ramush Haradinaj takohet me Loredanën dhe Noizyn: Me miq të veçantë

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj është takuar me dy artistët e njohur, Loredana dhe Noizyn, Haradinaj ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e tij në Instagram dhe Facebook ku shihet me dy reperët dhe fëmijët e tij.

“Me miq të veçantë”, ka shkruar ish-kryeministri i Kosovës në mbishkrimin e fotos ku mori komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Të njëjtin imazh e ka postuar edhe nga Loredana në llogarinë e saj në Instagram ku numëron 3.1 milionë ndjekës.

Ndryshe, kujtojmë që së fundmi dy reperët e njohur ka sjellur bashkëpunimin tyre të parë së bashku. /Telegrafi/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Detaje nga at*ntati në Elbasan! Para 3 javësh u zunë për një parakalim, sot “plasi” a*ma

Lindi pa krahë dhe prindërit e lanë në mëshirë të fatit, ndodh mrekullia me vogëlushen 2-vjeçare..!!