in

Rina Balaj shfaqet tejet tërheqëse nga plazhi

 

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë.

Në imazhet e fundit ajo duket për mrekulli, e zjarrtë dhe plot sharm, shkruan Kosovarja.

Ajo po shijon pushimet në plazhet greke.

Së fundmi po qëndron atje dhe po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ministri Murati njofton për ekzekutimin e 100 eurove të tjera për sektorin privat

‘Shkëndijë me shikim të parë’! Alba dhe Eda rrëfejnë dashurinë e tyre 12-vjeçare