in

Rita ia tepron, del në rrugë pa jelek

 

Ajo është njëra nga artistet më të njohur botërore shqiptare.

Rita Ora ka rrëmbyer vëmendjen në Madrid, ndërsa po shëtiste në rrugët e qytetit së bashku me të motrën e saj, Elenën.

Ajo u shfaq pa reçipeta me një fustan rozë prej sateni dhe atlete ngjyrë të ndezur, teksa mbante në dorë një akullore.

Rita e kombinoi pamjen e saj me një kapele me ngjyra dhe çantë të zezë.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Prezantuese në ‘Big Brother VIP Kosova’? Ja çfarë thotë Elita Rudi

Nga pushimet, Laureta e “çmend” Robertin me këto poza